У Києві відбудеться святкування ювілею руху української молоді «Українська молодь – Христові»

29 липня 2018 р. у Патріаршому Соборі Христового Воскресіння УГКЦ відбудеться святкування ювілею руху УМХ  під гаслом «Будь завжди вірний Христові!» з нагоди 85-ти річчя від першого свята УМХ, яке відбулось у Львові з благословення Митрополита Андрея Шептицького.  

Святкування розпочнеться  Архиєрейскою Літургією, яку очолить Отець і Глава УГКЦ блаженніший Святослав (Шевчук). Опісля молитви молодь в присутності  Патріарха Святослава складе обіцянку вірності Христові. У програмі також передбачено: презентація гімну свята, зустріч молоді з блаженнішим Святославом, презентація стратегії розвитку УМХівського руху, пізнавельний квест, молитва на Володимирській гірці, святковий концерт ( за участі УМХівськиї гуртів, семінарійного гурту МетаНоя та інших)  та духовний вечір «Псалми над Дніпром» за участі о. Руслана Греха.

Довідка: «Українська молодь – Христові» – рух української молоді започаткований митрополитом УГКЦ Андреєм Шептицьким у Львові в 1933р., який покликаний об’єднувати українську молодь довкола Христа і християнських цінностей. Сьогодні УМХ є унікальним  молодіжним середовищем по Україні, в якому формуються молоді християни. УМХівці беруть активну участь як у церковному так і в громадському середовищі свого міста. Є представниками України на міжнародних зустрічах, активно вчаться і відпочивають, допомагають потребуючим та розвиваються, а також є апостолами вірності Христові у своїх середовищах та за їхніми межами.

Джерело:  Прес-служба УМХ