У Києві відбувся Чин Архиєрейського найменування владики Степана Суса

11 січня 2020 року  у Патріаршому соборі Воскресіння Господнього у Києві звершили Велику вечірню з Чином найменування , куріального єпископа Патріаршої курії УГКЦ з титулярним осідком Зігріса владики Степана Суса.   

Спершу  у присутності Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, Митрополита Львівського Ігоря, єпископа Стемфордського Павла (які будуть святителями під час хіротонії завтра), та інших єпископів, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ владика Богдан Дзюрах зачитав Грамоту і Декрет Отця і Глави УГКЦ: Грамоту про призначення до єпископського служіння владики Степана Суса та Декрет про призначення його на служіння  куріальним єпископом Патріаршої курії УГКЦ з титулярним осідком Зігріса.

Потім новопризначений владика Степан Сус проголосив визнання своєї віри та на Євангелії склав присяги на вірність Вселенському Архиєреєві й Отцю і Главі УГКЦ.

Додамо, що серед присутніх на історичній події, був директор департаменту “Адміністрація міського голови”, Євген Бойко.

Архиєрейська хіротонія отця Степана Суса, куріального єпископа Патріаршої курії УГКЦ з титулярним осідком Зігріса, відбудеться 12 січня 2020 року в Патріаршому соборі Воскресіння в Києві. Початок Божественної Літургії об 11.00. Подивитися можна буде тут. 

 Фото із фб-сторінки  Київська Архиєпархія