У Латинській катедрі Львова відбулася Пасхальна Вігілія. ФОТО

Сьогодні, 20 квітня 2019 року, у Латинській катедрі Львова відбулася Пасхальна Вігілія. Очолив святкове Богослужіння Архієпископ і Митрополит Львіський РКЦ Мечислав Мокшицький у співслужінні соборного духовенства.

Долучився до Пасхальної Вігіїі і міський голова Львова Андрій Садовий разом із дружиною Катериною Кіт- Садовою.

“Сьогоднішня Літургія є багатою на Боже Слово, знаки і символи. Вона відкриває перед нами історію Спасіння. Сьогодні ми мусимо звернутися до Бога з молитвою про міжлюдську солідарність, а також про взаємне прощення і поєднання. Тому що для того, щоб протиставитися несправедливості ми повинні починати із себе і заохочувати інших відвернутися від зла. Пам’ятайте, що це не Бог відвертається від людства, а людина – від Бога. Це людина відкидає Заповіді. Це не Бог перестає бути Істиною та Мудрістю, але людина зі своєї гордині сама для себе стає мудрістю. Така поведінка відкриває двері для злого. Тому закликаю у це Пасхальне Навечір’ я нехай воскресне правда любові, поваги, єдності. Нехай розсіються егоїстичні сумніви. Нехай, ті які зневажують цінності,навернуться на Божу любов”, – підкреслив у проповіді Архієпископ.

Також Архієпископ привітав усіх вірних греко-католицької та православної Церков, які разом із римо-католиками розділяють радість Великодніх свят.

Сьогодні особливий період у нашому житті. Ми хочемо мати життя, яке буде гідним, яке буде життям з Ісусом, щоби любов наповнювала наші серця. Ісус – це є джерело світла. Сьогодні, у цей святковий день, для громади нашого міста, для усіх римо-католиків , я хочу побажати для нашого українського дому – миру, єдності і багато добра. Я бажаю усім процвітання. Христос Воскрес”, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.