У Латинській катедрі звершили Вігілійну Великодню Месу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні у Митрополичій Базиліці Внебовзяття Пресвятої Діви Марії РКЦ у Львові звершили Вігілійну Месу. Очолив моління Митрополит і Архієпископ Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький у співслужінні із духовенством катедри.

У своєму слові до вірян Митрополит Мечислав підкреслив, що сьогодні переживаємо складні події війни, але, попри це, приходить світле свято Воскресіння Христового.

“Улюблені брати  і сестри, Великодні свята завжди святкуємо навесні, коли природа пробуджується, промовляє до життя. Бо Воскресіння є не що інше, як життя у повноті. Християнин може жити лише у єдності з Воскреслим. Без Бога не може бути повноти і радості життя. Тому св. апостол Павло пригадує нам про нашу особисту пасхальну дорогу, початком якої, є святе Хрещення.  Цьогорічні свята міцно позначені трагедією війни. Не можна від цього відокремитися. Тому ми з великою пошаною схиляємося над людським життям, особливо тим,яке раптово закінчилося через війну. Ті, які загинули, вже пройшли свою Пасхальну дорогу і опинилися перед Спасителем. Хоча їхня смерть сповнена сумом, але ми сподіваємося, що тепер вони перебувають у радості Небесного Царства”.

Додамо, що на початку всі учасники Меси урочисто запалили свічки. Долучилися до спільної молитви також міський голова Львова Андрій Садовий, директор департаменту “Адміністрація міського голови”, Євген Бойко.

Наприкінці  Меси відбулося освячення великодніх кошиків.

Підготувала: Оксана Бабенко

Світлини Наталі Стареправо, Віти Якубовської