У Львівській Духовній Семінарії УГКЦ відбулись святкування з нагоди празника Зіслання Святого Духа

У неділю, 27 травня 2018 року, в Львівській Духовній Семінарії УГКЦ відбулось чимало святкувань з нагоди празника Зіслання Святого Духа за участі Митрополита Ігоря (Возьняка), багатьох священнослужителів, чисельної кількості родичів братів-семінаристів та запрошених гостей.

Празник Зіслання Святого духа – це велике і світле свято, яке ще називають Днем народження Вселенської Церкви. Адже Святий Дух зійшовши на апостолів вчинив їх закваскою Царства Небесного на землі. Сповнені Божим Духом учні Христові розійшлись по всіх усюдах проголошуючи Добру Новину. Таким чином, сповнене Святим Духом і Божою благодаттю Містичне Тіло Христове – Церква – була установлена на непорушному камені Господу нашому Ісусові Христові. Дух Святий чинить нас здатними до Божого життя. Своєю могутньою силою Він чинить нас плідними у Христі. Прищеплює до тієї Правдивої Виноградини, доглядає і живить. Усвідомлення цього, зроджує в нас вельми велику вдячність за Дар Святого Духа Небесному Отцеві.

Цьогорічною особливістю семінарійного святкування було декілька подій: посвячення підрясників для братів І-го курсу, вручення Testimonium для семінаристів VI-го курсу та урочистості з нагоди завершення навчального року і семінарійного празника. Традиційно окрасою наших святкувань були виступи семінарійного хору, духового оркестру та музичного колективу «Sofiband». Центральною ланкою нашого життя в семінарії є молитва, тому все розпочалось Архиєрейською Божественною Літургією, а завершилось теж у храмі, Вечірнею з коліноприклонними молитвами.

Віталій Караман,

Джерело: Медіа-Центр ЛДС