У галереї сучасного сакрального мистецтва ICONART у Львові сьогодні відкриють виставку присвячену св. Юрію Змієборцю

Arsen-Bereza-Sr-George-board-levkas-acrylic-700x700Сьогодні, 22 квітня о 17.00 год. у галереї сучасного сакрального мистецтва ICONART у Львові (вул. Вірменська 26 ) відкривається унікальний проект 24 художників — «Образ Перемоги/Святий Юрій». Виставку можна буде відвідати до 10 травня з 12.00 до 19.00 год. щоденно, крім понеділка.

Експозиція присвячена постаті Святого великомученика Юрія Змієборця – одного із найпопулярніших в Україні святих, небесного покровителя міста Львова, духовна сила і опіка якого протягом віків оберігає в часи найбільших історичних потрясінь. Своє бачення образу цього переможного святого запропонують понад двадцять художників (Уляна Нищук-Борисяк, Оля Кравченко, Ромко Зілінко, Уляна Томкевич, Наталя Русецька, Данило Мовчан, Олександр Бриндіков, Остап Лозинський, Олег Денисенко, Оксана Андрущенко, Юрій Смольський, та ін..), що працюють у різних техніках та стилях – окрім традиційних ікон на дошці та на склі.

Можна буде побачити образ св. Юрія в творчих живописних роботах, в гравюрі на дошці, в графіці, кераміці, ткацтві та мішаних авторських техніках.

Художники у своїх роботах намагалися наголосити на величезній напруженості боротьби між Добром і Злом, як в духовній, внутрішній, площині, так і в видимій боротьбі. Це, звичайно, непростий образ перемоги, але важливий у всі часи, й особливо живий для нас сьогодні.

Читайте також: Покровитель Львова

За матеріалами: www.credo-ua.org