У Львівській Катедрі відбулась Меса освячення Мира

Вчора, 11 квітня 2017 року, у Митрополичій Базиліці Успіння Пресвятої Богородиці, відбулася конгрегація священиків та богопосвячених осіб Львівської Архідієцезії. Як і щороку, у Великий Вівторок священики з усієї дієцезії зїжджаються до Катедрального собору, котрий є матір`ю всіх церков Архідієцезії щоб разом зі своїм ординарієм служити Святу Месу освячення Мира.

Євхаристію разом з Ординарієм архиєпископом Мечиславом Мокшицьким співслужили єпископ-помічник Леон Малий, єпископ-емерит Марян Бучек, Генеральний Вікарій архидієцезії о. Юзеф Павлічек, ректор, вихователі та викладачі семінарії разом з прибулими 200-ма священиками з усіх деканатів нашої дієцезії, братами та сестрами з різних зромаджень, котрі служать в нашій архідієцезії.

Меса Мира – це Свята Меса під час якої місцевий єпископ освячує оливу хворих, і оливу катехуменів і консекрує хризмо. Ці оливи далі, впродовж літургійного року в різних потребах використовуються при здійсненні обрядів та уділенні Святих Таїнств.

Святкування Меси Мира є особливим свідченням єдності Церкви, показує повноту священичої влади єпископа і єдності з ним всіх священиків.

Ця Меса звершується у Великий Четвер вранці. Та оскільки, священики з огляду на віддаленість своїх парафії від центру дієцезії і з душпастирських причин не маюють можливості прибути саме у Великий Четвер, Месу Мира ординарій звершує у Великий Вівторок.

Джерело: веб-ресурс Львівської Архидієцезії РКЦ