На Львівщині замироточила ікона преподобного Меркурія Бригинського

merkurijУ храмі рівноапостольного князя Володимира УПЦ КП, що в селищі Івано-Франковому Яворівського району Львівської області, замироточила ікона преподобного Меркурія – ігумена БригинськогоЧернігівського чудотворця з частинкою мощей цього святого.

До ікони, що замироточила, приїжджають християни з усієї Львівщини, щоб молитовно випросити в преподобного Меркурія заступництва не лише для себе, своїх рідних та близьких, а й для усієї України.

Храм відвідали гості з Кам’янко-Бузького благочиння Львівсько-Сокальської єпархії, які взяли участь у відслужені акафісту перед іконою з частичкою мощей преподобного Меркурія – ігумена Бригинського, Чернігівського чудотворця. З вітальним словом до прочан звернувся, настоятель храму рівноапостольного князя Володимира, протоієрей Володимир Дадак. Опісля молитви протоієрей Михайло Піх помазав всіх прочан святим єлеєм, освяченим на мощах преподобного отця Меркурія. Оздобив богослужіння своїм  співом хор храму Різдва Пресвятої Богородиці з міста Кам’янко-Бузької.

Нагадаємо, що напередодні львів’яни мали можливість молитися перед мощами преподобного Меркурія у Свято-Покровському кафедральному соборі УПЦ КП.

Джерело: ZIK