У Львівській катедрі звершили Святу Месу освячення Мира

4 квітня 2023 року, у Великий Вівторок, у Львівській митрополичій базиліці Успіння Пречистої Діви Марії відбулася конгрегація священників та богопосвячених осіб Львівської Архідієцезії РКЦ. Як і щороку, у Великий Вівторок священники з усієї дієцезії з’їхалися до Катедрального собору, щоб разом зі своїм ординарієм служити Святу Месу освячення Мира. Про це пише Львівська Архідієцезія РКЦ.

Святкування Меси Мира є особливим свідченням єдності Церкви, показує повноту священничої влади єпископа і єдності з ним всіх священників. Освячують миро традиційно у Страсний тиждень.

Перед Святою Месою звершили молитовне чування та адорацію Пресвятих Дарів. Євхаристію разом з Ординарієм Архиєпископом Мечиславом Мокшицьким співслужили єпископ-помічник Едуард Кава, єпископ-помічник Леон Малий, ректор, вихователі та викладачі семінарії разом з прибулими священниками з усіх деканатів Львівської Архідієцезії. Гомілію до священників проголосив єпископ-емерит Жешівської дієцезії Казімєж Гурни.

Під час святої Меси священики відновили свої обітниці, які давали під час рукоположення. Архиєпископ Мечислав Мокшицький освятив оливу хворих, і оливу катехуменів та хризмо (запашну олію, яка протягом року використовуватиметься під час Таїнств Хрещення, Миропомазання і Священства), єлей для Таїнства Єлеопомазання хворих та єлей катехуменів, які після св. Меси священики забрали до своїх парафій.