У Львівській міській раді презентуватимуть для молоді книгу «Каміння Майдану» о. Михайла Димида та його доньки

Каміння-МайдануУ понеділок, 9 лютого, о 19.00 год. в приміщенні малої сесійної зали Львівської Міської Ради, для молоді відбудеться презентація альбому «Каміння Майдану» о. Михайла Димида і Климентії Димид – представників двох поколінь, яких об’єднала Революція гідності.

Альбом «Каміння Майдану» — спроба отця Михайла Димида і його доньки Климентії, активних учасників Революції, зібрати, позначені впродовж тривання Майдану, каміння. Кожна сповідь, Свята Літургія, розмова, вчинок, споглядання, кожен розпач і заклик — це камінь, з якого побудована книжка. У ній зібрані фотографії, пости Климентії Димид у соціальних мережах періоду Революції Гідності та проповіді її батька, отця Михайла Димида, який сповідав, причащав, відправляв Богослужіння і щиро молився разом з усіма на Майдані.

Афіша«Майдан – це Київ, це центр Львова, це також подвір’я біля дому чи місце праці, однак не кухня і не новини на телебаченні, – йдеться у книзі. – Кожен із нас має творити Майдан у своєму серці. А для цього його треба наповнити Божою благодаттю».

Організовує презентацію Комісія у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ.

 

Більше про книгу читайте в інтерв’ю з о. Михайлом Димидом