У Львівській міській раді відбудеться відкриття особливої різдвяно-новорічної ялинки

1913Завтра, 21 грудня 2016 року, о 11.30 год., у холі Львівської міської ради (між першим і другим поверхом), відбудеться відкриття різдвяно-новорічної ялинки, що буде прикрашена виробами,виготовленими молоддю з особливими потребами. Акція має назву «Створюймо зміни разом – творчі та відкриті».

У заході візьме участь молодь з особливими потребами, якою опікується Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ». Відбудеться невеличка презентація-виступ, під час якої звучатимуть вірші та пісні у виконанні особливої молоді. Виступить Марія Чучман, керівник «Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» БФ «Карітас-Львів УГКЦ», соціальні працівники проекту, а також представники управління культури Львівської міської ради.

Новорічна ялинка перебуватиме у приміщенні Львівської міської ради впродовж місяця.

У «Центрі дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» БФ «Карітас-Львів УГКЦ» впродовж місяця тривав арт-проект, де особлива молодь вчилась виготовляти різдвяних ангеликів (вітражних і з тканини), а також витинанки з паперу. Ці мистецькі витвори Ви зможете побачити на ялинці.

Таким чином маємо на меті привернути увагу громадськості до проблем молоді з особливими потребами, які опинилися в складних життєвих обставинах, але попри все вміють радіти життю і мають талановиті вмілі руки.

Джерело: Любомир Бурка, прес-служба БФ “Карітас-Львів УГКЦ”