У Львівській міській раді відбулась лекція “Радіожурналістика: виклики часу та нові перспективи”

20180423_170911 (1)У понеділок, 23 квітня 2018 року, в Малій сесійній залі Львівської міської ради (ауд. 230) відбулась лекція “Радіожурналістика: виклики часу та нові перспективи”.

Спікер – Оксана Бабенко, радіожурналіст. Народилася у Львові, з дитинства жила у Полтаві, а у студентські роки знову повернулася до Львова. З 2014 року працювала на “Львівському радіо”. Також у 2014 році заснувала культурно-мистецький портал “ARTarea”.

“Радіо -це особливий світ, який манить і зачаровує багатьох людей, які люблять мріяти. Адже телебачення дає нам готову “картинку”, а радіо спонукає фантазувати і з допомогою голосу та інтершумів уявляти події, про які мовить ведучий. Що означає бути “радійником”? Очевидно, що це пішло не лише від слова “радіо”, але також асоціюється з радістю. Чи будуть ще радійні “дроти”, чи воно скоро цілковито перейде у Інтернет? Про це поспілкувались із журналістом Оксаною Бабенко.

Організатори події: Міжконфесійний та міжрелігійний медіаресурс “Духовна велич Львова”, Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу “Лібертас”, Школа міжрелігійної журналістики, Львівський клуб «MasterPeace».