У Львівській ОДА та обласній раді працюватиме капелан

Декретом курії Львівської архиєпархії УГКЦ визначено капелана Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради. Ним став отець Андрій Корчагін, який є настоятелем Церкви Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (перехрестя вул. П.Орлика та вул. І.Миколайчука). Сьогодні, 14 грудня, під час апаратної наради, його представили працівникам державних структур.

__1450095894_613x344.64421669107_3_0“У кожній християнській державі, яка має багато державних чи недержавних спільнот, на прохання тієї чи іншої структури, де є християни, Церква дає священика. Це робиться задля того, щоб капелани допомагали людям, які вагаються, прийняти вірне рішення. Ми маємо хороший досвід капеланства у нашому війську та в інтернатах. Тому відгукнулися на прохання й цієї структури” – зазначив під час свого звернення до присутніх отець Андрій Корчагін.

За словами духівника, капелан у державній структурі ні на що не впливатиме. Натомість він стане совістю даної структури, а також людей, які у ній працюють. “Ми разом шукатимемо Бога і правду, щоб гідно служити народу”, – додав о. Андрій.

У Львівській ОДА капеланові виділять окреме приміщення, де він проводитиме реколекції чи зможе дати пораду.

Нагадаємо також, що із листопада 2010 р. капелан УГКЦ працює і при Львівській міській раді. До березня 2012 р. капеланом ЛМР був отець Орест Фредина, а із березя 2012 р. і досі ним є отець Павло Дроздяк.

За матеріалами: www.loda.gov.uazaxid.net