У Львівській політехніці відбулася Рада ректорів, щодо відзначення 75-ї річниці переходу Праведного Митрополита Андрея до вічності

Сьогодні, 23 жовтня 2019 року, у Національному університеті “Львівська політехінка” відбулася Рада ректорів, яку присвятили темі відзначення 75-ї річниці переходу до вічності Праведного Митрополита Андрея. До події долучилися представники львівських вишів, духовенство, студенство, а також працівники управління внутрішньої політики Львівської міської ради. Також активно долучилися студентські капелани, яким також доручено організовувати заходи, задля інформування студенства про постать Праведного Митрополита і його 75-ту річницю переходу до Вічності. 

Розпочалася нарада із промови капелана Львівської міської ради, о. Павла Дроздяка, який наголосив на важливості бути разом у часі річниці  75-ти-річчя переходу до вічності Праведного Митрополита Андрея.

 

” Українська-Греко Католицька Церква, Львівська Архиєпархія, Громадська Рада “Святий Юр” та численні інші організації, які долучилися до надзвичайно важливої місії – а саме, що ми в особливий спосіб хочемо святкувати День Прослави Праведного Митрополита Андрея саме 1 листопада.  Митрополит Андрей – найбільший, хто тримає саме сьогодні небо над українською землею. Ми розуміємо, що виключно до 1 дня ми не маємо права зосерджувати свою увагу. Саме тому, ми виступили з ініціативою, щоб ми як місто, як громадськість, як вищі навчальні заклади зуміли достукатися до молодого покоління, до того, яке може відчути присутність Праведного Митрополита Андрея у їхньому житті. Бо багато жителів нашого міста, навіть не знають, що Праведний Митрополит Андрей спочиває у крипті”.

 

Опісля керівник Громадської Ради “Святий Юр” Валерій Калинюк, закликав усіх присутніх активно долучитися до анонсованих подій. Було вирішено до понеділка сформувати список студентських творчих колективів, які візьмуть участь у заходах. 

Начальник відділу протоколу та діловодства управління внутрішньої політики департаменту “Адміністрація міського голови” Марія Шевців розповіла про програму заходів, присвячених відзначенню 75-тій річниці переходу до вічності Праведного Митрополита Андрея, які Церква втілює спільно з містом та Громадською Радою “Святий Юр”, а також іншими організаціями. Усім учасникам ради роздали надруковані програми, а також буклет з інформацією про крипту Митрополита Андрея. 

 

 

Студентський мер Львова Олександр Николяк наголосив, що почув усі пропозиції до студенства. Тож найближчим часом буде проведено нараду із молоддю, і поінформовано львівське студенство про відповідні заходи.