У львівській церкві ХВЄ «Голгофа» відбулася молодіжна конференція «Ціна вибору»

6 (2)У рамках Фестивалю надії 21 лютого у Львові відбулася молодіжна конференція «Ціна вибору». Захід тривав у львівській церкві ХВЄ «Голгофа» і зібрав до участі більше 1600 молодих людей із семи областей Західної України. Мета цього заходу – заохотити молодь до активної підготовки та участі у Фестивалі надії.

Гостями форуму стала активна молодь з різних куточків України. У музичному прославленні брали участь гурт «Унісон», львівський гурт «Вихід» та співачка Брія Блессінг. Конференцію розпочав молитвою Олександр Романюк, голова Союзу ЄХБ у Львівській області, член опікунської ради Фестивалю надії.

До Фестивалю надії залишається менше чотирьох місяців і є ще чудова можливість долучитися до служіння як у підготовці, так і зокрема на самій євангелізації. Дмитро Колесник, керівник відділу душеопікунства, запропонував молоді два кроки: стати душеопікуном на фестивалі, а також пройти відповідне навчання «Християнське життя та свідчення», що відбуватиметься вже наступного тижня у церкві «Голгофа». «Будьте людьми, які вкладають своє життя у людей!» – закликав пастор Дмитро.

Tsina-vyboruІншими методами залучення молоді до фестивалю поділився Святослав Гарвас із церкви «Нове життя». Зараз уже заплановано три проекти, які будуть проводитися в рамках «Фестивалю надії». Це зокрема офіційне відкриття «Лави примирення», яке планують організувати на міському рівні. Під час заходу також проводитимуть молодіжний флешмоб. Згодом, за два тижні до Великодня, запланована соціальна робота по благоустрою Львова під гаслом «Мені не байдуже». Ця акція збере понад 300 християн, які зможуть не лише словами, але конкретними добрими справами показати свою любов до Бога – повідомляють у прес-службі Міжнародного фестивалю надії.

Директор Фестивалю надії Василь Герасимчук виступив з особливим словом підбадьорення спасати тих, «хто взятий на смерть». «Всі ми є рятувальниками потопаючих,- переконаний досвідчений пастор-євангеліст. – Спасати є кого, було б кому спасати!». Він також передав вітання для всіх учасників конференції від імені команди Євангелістської Асоціації Біллі Грема, а також від Франкліна Грема та Віктора Гамма.

Упродовж усієї конференції багато спікерів наголошували на виборі, котрий повинен зробити кожен християнин: посвячене життя заради людей чи життя задля власного задоволення. Сотні молодих братів та сестер обдумували свої християнські шляхи, а також молилися за своїх друзів, об’єднавшись у групах.

До конференції «Ціна вибору» відзняли кілька мотивуючих відеороликів, які молодь мала змогу переглянути та поділитися ними у соціальних мережах.

LukasikНаостанок Словом поділився спеціальний гість, організатор Східноєвропейського лідерського форуму Ярослав Лукасік. Він спонукав молодь серйозно замислюватися про своє життя, про його справжні цілі та цінності. «Плід – це ті душі, що ми привели до Бога, – заявив проповідник,  – жити потрібно для здійснення Богом даного покликання!»

Наприкінці провели нагородження переможців конкурсу, що тривав під час усієї конференції, на найкраще sms-запрошення на Фестиваль надії. Усі три призові місця посіли учасники з Волині – вони стали власниками Біблії, блокноту та поповнення рахунку – інструментами благовістя.

Організатори вірять, що ця подія стала ще одним поштовхом для християнської молоді у обновленні своїх стосунків із Богом, посвяченого життя та активного благовістя.