У Львівській єпархії УПЦ триває конкурс дитячого малюнка “Сім справ милосердя моєї сім’ї”

information_items_106440Конкурс “Сім справ милосердя моєї сім’ї” триває з 19 грудня 2014 року до 5 січня 2015 року. Впродовж цього часу учасники конкурсу можуть надіслати свої роботи на адресу єпархіального управління Львівської єпархії: вул. Короленка, 3, м. Львів, 79003 з поміткою: «Конкурс малюнка» або передати через священиків.

Ініціатором конкурсу виступив сімейний відділ Львівської єпархії УПЦ.

«Головними завданнями цього конкурсу ми вважаємо актуалізацію пріоритетних інклюзивних напрямків розвитку системи духовно-морального виховання в сфері сім’ї та сімейного виховання а також пропагування справ милосердя, які сьогодні настільки необхідні нашому суспільству. Ми хочемо аби в ці передсвяткові дні сім’ї наших парафіян були об’єднанні спільною метою та максимально провели час у сімейному колі, готуючись до даного конкурсу. А ще найголовніше, щоб діти з малого віку знали про важливість милосердя в житті людини» – наголосив керівник прес-служби Львівської єпархії УПЦ ієромонах Маркіан (Каюмов).

Конкурсні роботи подаються у файлі на семи окремих аркушах у форматі А4 із зазначенням на зворотному боці кожного аркуша коротенького опису малюнка. На окремій титульній сторінці посередині вписується назва Конкурсу, в правому нижньому куті вказуємо: ПІП батьків і дітей (також потрібно вказати вік дітей, і зазначити, хто саме з дітей малював малюнок), адресу проживання, контактний телефон та назву парафії, до якої належить сім’я.

Переможців цього конкурсу визначить журі, яке буде створене Розпорядженням Керуючого єпархією, єпископом Філаретом. Нагородять переможців спеціальними призами під час Архиєрейської ялинки.

За додатковою інформацією звертатись за тел.: 067 89 25 841