У Львівській єпархії УПЦ відбувся Форум матерів

29041729 квітня 2017 року, з благословення Преосвященнішого єпископа Львівського і Галицького УПЦ Філарета, єпархіальний відділ у справах сім’ї спільно з єпархіальним інформаційно-просвітницьким відділом провели форум матерів Львівської єпархії УПЦ: “Материнство як покликання жінки”.

У заході взяли участь дружини священиків та жінки із парафій єпархії.

Захід традиційно розпочався з молитви.

На початку Форуму виступив секретар єпархії прот. Олександр Іванченко, який передав вітальні слова від Правлячого архієрея.

Також виступили:

–  голова єпархіального відділу освіти, катехизації та місіонерства прот. Діонісій Буренко з темою: «Жінка вдома і в школі. Практичні поради для недільної школи»;
–   Наталія Швець з темою: «Робота єпархіального відділу у справах молоді»;
–   голова єпархіального відділу у справах сім’ї прот. Михаїл Коник з темою: «Психологічні аспекти материнства, як фактору стабілізації сучасного суспільства».

Після цього, прот. Михаїл Коник провів для присутніх тренінг – «Шлях до діалогу: мама і підліток».

Актуальною для Форуму стала презентація Проекту «Наставництво для дітей, які проживають в інтернатних закладах», що від 04.04.2017 року рішення Священного Синоду УПЦ впроваджується для робити на єпархіях  Церкви.

На завершення кожний із присутніх учасників Форуму  написав свої коротенькі роздуми на запитання «Що для мене є материнство?» на пелюстці паперової ромашки, а потім спільно виклали одну велику «квітку материнства».

За матеріалами: Прес-служби Львівської єпархії УПЦ