У Львівському органному залі відбулася урочиста Академія, присвячена пам’яті Патріарха Димитрія

29 лютого у день, коли 20 років тому прощалися у Львові в церкві свв. апп. Петра і Павла із Патріярхом Димитрієм, у Львівському органному залі Львівським ставропігійним Братством св. ап. Андрія Первозваного спільно із Львівською єпархією ПЦУ та адміністрацією Львівського органного залу було організовано святкову академію, присвячену постаті Патріярха Димитрія. Розпочався захід із читаної поезії “Господь, то мій пастир” у виконанні п. Оксани Букай під супровід бандури Війтишин Богдани, учениці ЛДШМ11. Грунтовну доповідь про життя та діяльність Патріярха Димитрія виголосили о. канцлер Патріярхії УАПЦ о. Валерій Копійка (м. Київ) та член Патріяршої Ради УАПЦ п. Роман Максимович.


Духовну та патріотичну пісню виконали хори церкви св Софії м Золочева, капела бандуристок “Галичанка”, хор “Грація” Львівського коледжу культури і мистецтва, хор “Ставрос”.
Слова Патріярших послань зачитував о. Тарас Солук, життєпис – п. Оксана Мончин.

Цього дня присутні почули поезію Патріярха Димитрія”: “Кріпись народе український”, “Життя просвітлене Христом” у виконанні Вікторії Феняк та Дмитра Гуляка, “Херувимську пісню” заспівав хор “Ставрос”, який заснований з благословення Патріярха Димитрія.
Із вітальним словом до присутніх, яких у залі було під близько 400 осіб звернувся міський Голова Львова п Андрій Садовий. “Ми сьогодні вшановуємо постать не тільки Патріярха, але і культурного діяча. Ми сьогодні дякуємо родині і Вам усім, які бережете пам’ять про цю велику Людину, яка стояла на початках відродження та побудови Помісної Православної Церкви України”- зазначив міський голова.

Світлини Ігор Букай

Джерело: фб-сторінка диякона Юрія Федіва