У Львові для людей з вадами слуху створюють катехитичні відеоролики. Коли і де дивитися?

Відеонауки будуть виходити щонеділі на YouTube-каналі Tvoemisto.tv. Про це інформує сайт “Твоє місто”

Центр душпастирства осіб з вадами слуху «Надія», який діє при Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ, запускає серію катихетичних відеороликів для людей з вадами слуху. Щонеділі о 19:00 відеонауки публікуватимуть на YouTube-каналі Tvoemisto.tv.

Особливість таких соціальних роликів з сурдоперекладом в тому, щоб допомогти людям з вадами слуху переглядати та пізнавати Святе Письмо, доступно проходити катехитичні науки католицької церкви.

У центрі зазначають, що у сучасному світі церква шукає можливості бути відкритою для кожного, хто хоче наблизитися до Бога. Так, у кожному відеоуроці отці трактуватимуть про місце та взаємозв’язок святих таїнств у житті християнина.

Уже цієї неділі, 3 липня, можна буде переглянути перший ролик та разом з Митрополитом та Архиєпископом Львівським Ігорем роздумувати про перші кроки до ознайомлення з особою Ісуса Христа.

Наступними з серії будуть науки:

  • Про Таїнство Хрещення. Роздумуємо разом з о. Павлом Дроздяком;
  • Про Таїнство Миропомазання. Роздумуємо разом з о. Миколаєм Фрединою;
  • Про Таїнство Покаяння. Роздумуємо разом з Владикою Володимиром;
  • Про Таїнство Пресвятої Євхаристії. Роздумуємо разом з Ієрмонахом Юстином Бойко;
  • Про Таїнство Подружжя. Роздумуємо разом з о. Орестом Фрединою;
  • Про Таїнство Священства. Роздумуємо разом з Ієрмонахом  Аліпієм Федун;
  • Про Таїнство Єлеопомазання. Роздумуємо разом з о. Володимиром Мощич.

Як розповів у коментарі “Духовній величі Львова” отець Михайло Фенканін, керівник Центру душпастирства осіб з вадами слуху “Надія” використовувати ці відеоролики зможуть представники різних конфесій.

” Через COVID-19 була проблема з тим, що люди не могли прийти до церкви наживо. Тому виникла така ініціатива катехез для людей з вадами слуху.  Це можуть переглянути всі люди, які живуть в Україні чи поза її межами. Це відео, яке дозволить їм більше збагатитися у духовному житті. Центр душпастирства осіб з вадами слуху започатковує цей проєкт. Ці відео зможуть використовувати інші єпархії, читачі сайту “Твоє місто”, а також і представники інших конфесій”

Фото Твого міста