У Львові фахівці різних галузей окреслять виклики для ідентичності у час війни

Яких обрисів набуває поняття культурної ідентичності в часі воєнних дій? Чи змінюється вона та чи здобуває іншого значення? Яких зусиль слід докласти задля її збереження? Про це та інше дискутуватимуть у вівторок, 4 жовтня, у межах ХV Екуменічного соціального тижня.

Дискусія «Культурна ідентичність в час війни» відбудеться онлайн, також можна переглянути трансляцію у соціальних мережах Facebook та Youtube. Розпочнеться дискусія о 17.30. Мови дискусії – українська та англійська.

Дискутуватимуть на тему культурної ідентичності такі учасники Екуменічного cоціального тижня:

  • д-р Патрік Бульт, почесний президент Французько-польської асоціації Солідарності;
  • д-р Мирослав Шкандрій,  мистецтвознавець, професор емерит Манітобського університету;
  • д-р Максим Розумний, політолог і філософ, доктор політичних наук, запрошений дослідник Хайфського університету.

Дискусію модеруватиме д-р Ірина Старовойт, доцентка, кандидатка філологічних наук кафедри культурології Гуманітарного факультету УКУ.

Програма Форуму на сайті www.esweek.org.ua.

Участь у всіх заходах Форуму безкоштовна.

Довідка

Міжнародний суспільний форум «Екуменічний соціальний тиждень» – це проект, в межах якого відбуваються заходи різного формату – академічні, культурно-мистецькі, просвітницькі та практичні – щороку на нову тематику.

Вже 15 років поспіль міжнародний форум гуртує людей зі всієї України та світу. Серед учасників — представники громадського сектору, бізнес-середовища, державних структур, молодіжних організацій, освітніх закладів, релігійних інституцій та Церков різних конфесій, які збираються разом, щоб творити синергію, нові ідеї та історії успіху.

Цьогорічний форум присвячений темі ідентичності.