У Львові говоритимуть про духовні цінності у формуванні світогляду бізнесмена

о.-Прокопій-Лотоцький-ЧСВВ-150x150Якими цінностями повинен керуватися бізнесмен у своїй діяльності? Де черпати натхнення в час кризи? Який орієнтир обирати? На ці та інші запитання відповість отець-доктор Прокопій Лотоцький під час семінару-обговорення «Духовні цінності у формуванні світогляду бізнесмена», який відбудеться 4 грудня у конференц-залі Львівської торгово-промислової палати (Стрийський парк, 14). Час проведення: 16.00-18.00 год.

До участі у заході запрошуються керівники підприємств, менеджери, тренери, представники духовенства.

Монах Чину Святого Василія Великого, отець-доктор Прокопій довгий час працював на українській секції Ватиканського Радіо та проводив духовний супровід у папській Колегії святого Йосафата в Римі.

«Напередодні Нового року кожен з нас обдумує зроблене та будує плани на наступний період. Ми оцінюємо свої дії: чи відповідають вони нашим цілям. Далеко не на останньому місці для галицького підприємця є і формування самих цінностей – сімейних, національних, духовних. Та й світове бізнес-середовище все частіше акцентує увагу на таких категоріях як «етика бізнесу», «моральні стандарти у праці», «захист людської гідності та прав людини» тощо» – зазначають організатори.

Світові бренди та компанії констатують факт, що зі зростанням духовних цінностей серед їхніх працівників – в офісі чи на заводах – пропорційно зростають як прибутки компаній, так і  загальний настрій, етична поведінка серед працівників та керівників.

бізнес-цінностіЗахід проводиться в рамках програми заходів Львівської ТПП за напрямком Соціальна відповідальність бізнесу, за підтримки Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас».

Кількість місць обмежена. Попередній запис – обов’язковий.

Для участі у заході необхідно заповнити анкету та надіслати її факсом або електронною поштою. Участь у семінарі – безкоштовна.

Більш детальна інформація про захід:

Лілія Боднар

Тел..: +38 032 295 63 17

E-mail: bodnar@cci.lviv.ua