У Львові говоритимуть про правові відносини між Церквою та державою

11 червня 2018 року о 14:00 у приміщенні Українського католицького університету (м. Львів, вул. Хуторівка 35, а) відбудеться наукова конференція на тему «Церковно-правові відносини в діяльності релігійної організації на території України».

Теми, які стануть предметом вивчення будуть розглядати спосіб захисту персональних даних осіб, які вступають взаємовідносини з релігійною організацією, про працевлаштування осіб в релігійній організації, про страхове та пенсійне забезпечення усіх хто працює в релігійній організації та про благодійну діяльність, яку може проводити релігійна організація.

Організатори: Канонічний відділ Патріаршої курії та Товариство Українських Каноністів запрошують усіх хто цікавиться відносинами Церква і держава в Україні, усіх хто відповідає в цивільному виміри перед державою за діяльність релігійної організації (релігійного центру, релігійного управління, монастиря, парафії, учбових закладів), усіх хто працює в релігійній організації, усіх хто задіяний в благодійну діяльність, яку здійснює релігійна організація.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ