У Львові молодь запрошуюють на дискусію про успіх: де і коли

У неділю, 3 квітня, у Львові відбудеться відкрита дискусія для молоді «Як стати успішним?». Владика Венедикт, Софія Опацька та Любомир Хабурський розкажуть про те, який був їх шлях до успіху, і що успіх значить для них.

uspih

Зустріч відбудеться 3 квітня о 19:00 год. в «Арсеналі» (вул. Підвальна, 5).
Вхід вільний. Реєстрація за посиланням.

Софія Опацька
Декан Львівської бізнес-школи.
К.е.н., закінчила факультет міжнародних економічних відносин ЛНУ ім. І.Франка, короткострокові програми та стажування у престижних навчальних закладах світу.
Досвід управлінської роботи – 13 років. Працювала директором програм МВА Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs), директором корпоративного університету ВАТ «Концерн Галнафтогаз». Засновник-куратор проекту “Global Shapers” у Львові. Член Дорадчої ради центру “Емаус” Спеціалізується у питаннях управління людьми, організаційної поведінки, побудови організацій, що самонавчаються.
Софія Опацька увійшла до топ-5 рейтингу бізнес-леді «SHE Rank».

Любомир Хабурський
Експерт з консалтингу проектів. Він має 20 років досвіду юридичного супроводу масштабних IT проектів та управління проектами. За плечима Любомира досвід роботи в Департаменті юстиції Канади, Верховному суді Канади, а також у ряді потужних консалтингових організацій. Любомир має освіту у п’яти вищих навчальних закладах: University of Toronto, Osgoode Hall Law School, McGill University, Law Society of Upper Canada, University of Ottawa.

Владика Венедикт (Алексійчук)
Єпископ Української Греко-Католицької Церкви. Протосинкел Львівської Архиєпархії. Владика чимало часу присвячує зустрічам із різними людьми, бо вважає, що зустріч є дуже важливою частиною нашого життя. На своїй сторінці у мережі Фейсбук владика Венедикт постійно публікує духовні роздуми, які користуються дуже великою популярністю. 2008 року в Люблінському католицькому університеті захистив докторську працю на тему «Настоятель як духовний отець. Дослідження у світлі творів преподобного Теодора Студита».
Організатори: Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ, Холдинг емоцій «!Fest», Львівська бізнес-школа. Співорганізатор: Комісія у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ. Медіа-підтримка: Tvoemisto.tv, ДивенСвіт

За матеріалами: Tvoemisto.tv