У Львові молитвою і запаленням свічок ушанували жертв Голодоморів

26 листопада 2022 року, в День пам’яті жертв голодоморів, у Львові молитвою і запалюванням свічок ушанували жертв штучного голоду 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Екуменічну панахиду на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку звершили Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Димитрій, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Володимир, Куріальний єпископ Києво-Галицького Верховного Архиєпископа УГКЦ Степан, духовенство різних конфесій. Відтак відбулося запалення пам’ятних лампадок.

Долучилися до заходу представники міської та обласної влади, громадських організацій, силових структур, духовенства, численні небайдужі львів’яни. Так громада міста вже традиційно провела щорічну акцію «Запали свічку», в рамках якої у День пам’яті жертв голодоморів, що припадає на четверту суботу листопада, о 16:00 запалюють свічки на площах міст, у храмах і домівках у пам’ять про закатованих голодом українців і трагічні події штучних голодоморів ХХ століття.