У Львові на Личакові спільною молитвою та запаленням лампадок вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого 2021 року, у День пам’яті Героїв Небесної Сотні на Личаківському цвинтарі звершили поминальну молитву. Очолив моління єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ  Преосвященний Владика Володимир у співслужінні із представниками духовенства усіх християнських конфесій міста. Спершу присутні поклали квіти та лампадки до могил Героїв. У супроводі квінтету Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла, кожен міг згадати події Майдану, ще раз осмислити їх і з цієї призми поглянути на своє життя. Долучилися до заходів активна громадськість, духовенство, військовослужбовці, а також представники влади. Зокрема  міський голова Львова Андрій Садовий разом із дружиною Катериною, а також директор департаменту “Адміністрація міського голови” Львівської міської ради Євген Бойко.

 

“Кажуть, що якщо на твоїй могилі горять свічки,  взимку цвітуть квіти, то ти не дарма прожив своє життя. Сьогодні ми принесли ці свічки і квіти. І я дуже надіюся, що ми зробили це не для протоколу. Ми перебуваємо у Навечір’ї неділі Митаря і Фарисея. Фарисей був чоловік, який знак Закон і виконував його, жив згідно протоколу: досконало, детально і навіть людей біля себе не зауважував. Був настільки побожний, що  Бога не потребував. Лише для того, щоби похвалитися своєю праведністю. І був Митар, який генетично не був праведний, але він навернувся, змінився. Тому що він робив іспит сумління. Зробімо і ми іспит сумління та повертаймося на місця своєї праці і життя перемінені”, – зазначив Преосвященний Владика.

Додамо, що о 18:00 на Меморіалі Героїв Небесної Сотні у Львові відбудеться акція “Промені Майдану”. Звершать також і Панахиду.