У Львові, на Старий Новий рік, відбудеться благодійне свято “В гостях у Василя та Маланки”

Вдесяте цей захід збере за одним столом львівські сім’ї , щоб у дружньому колі заколядувати, послухати талановитих музикантів, побачити театральні дійства та почастуватися традиційними українськими святковими стравами. Організовує подію БО “Фундація Духовного Відродження” ЛА УГКЦ. Родинне свято відбудеться 13 січня у Львівській духовній семінарії Святого Духа. Початок о 18:00.

      DSC_1690


Свято “В гостях у Василя та Маланки” – це не лише змога відчути унікальний дух єдності і автентичних традицій, але також реальна можливість зробити добру справу. Щороку захід “В гостях у Василя та Маланки” має конкретну благодійну мету. Цього разу будемо допомагати Шпиталю Шептицького у здійсненні великого задуму – відкритті хірургічного відділення.  Також залучені кошти скеруємо на розвиток соціального служіння Церкви, зокрема на працю із нечуючими” – підкреслив в.о. керівника  БО “Фундація Духовного Відродження” отець-диякон Ігор Колбасюк.

DSC_1687

 Програма свята “В гостях у Василя та Маланки” 2019 – надзвичайно насичена. Лунатиме коляда із Іриною Долею, відбудуться виступи відомих гуртів “Rockoko” та “ЯгОди”. Поринути у світ театру присутнім допоможуть “Майстерня мистецького простору”, а також “І люди, і ляльки”. Окрім того, відбудеться показ українських вишиванок різних епох під спів хору “Слідами Херувимів”. Втім і  маленькі учасники свята не нудьгуватимуть – запевняє організатор Анастасія Янків:

“Будуть дітки творити власні вертепи, ялинкові прикраси. Майстер-класи проводитимуть митці, також заплановані різні квест-забави, аніматори. Театр вільних ініціатив “ОКО” разом із дітьми створюватиме Різдвяну містерію”.

  Співорганізатори заходу “В гостях у Василя та Маланки” націлені на допомогу Шпиталю Шептицького не випадково. Адже коли хірургічне відділення у Шпиталі знову запрацює, то люди, які зараз зовсім не мають коштів, щоб оплатити необхідні операції, отримають до них доступ на благодійних засадах. Адміністратор Шпиталю отець-доктор Андрій Логін наголосив:

“Зараз найбільшою складністю  є облаштування системи чистих приміщень без яких хірургія працювати не зможе. А на це потрібно кілька мільйонів. Наразі триває процес залучення благодійників”.

   На доброчинному святі “В гостях у Василя та Маланки чекаємо на  кожного, але кількість місць обмежена. Попереднє замовлення квитків і детальна інформація: 067 67 90 207; Львів, пл. св. Юра, 5.