У Львові під час концерту-містерії «Страсті Христові» звучатимуть саундтреки з фільму Мела Гібсона

Хор і оркестрУ Вербну неділю, 24 квітня 2016 року, на площі перед пам’ятником Андрею Шептицькому, біля Собору св. Юра у Львові відбудеться великопісний концерт-містерія «Страсті Христові», який традиційно проводять у Львові напередодні Великодня. Розпочнеться захід о 18.00 год.

Під час містерії звучатимуть композиції з фільму Мела Гібсона «Страсті Христові» (2004) у виконанні камерного хору «Soli Deo» храму Пресвятої Євхаристії та молодіжного академічного симфонічного оркестру INSO-Львів. Автор проекту та диригент Анастасія Арбузова.

Митці прагнуть поєднати давню східну традицію скорботи, слово – духовні розважання, і музику, яку створив голлівудський композитор Джон Дебні, (аранжування А.Арбузової) прошивши нею кінокартину Мела Гібсона «Страсті Христові» (2004).

Також під час містерії о. Павло Дроздяк, капелан Львівської міської ради, читатиме тексти-розважання.

На концерт-містерію запрошують всіх, незалежно від конфесійної приналежності чи поглядів, щоб прожити Вербну неділю у роздумах про віру та терпіння Ісуса, Його «хресну дорогу» та особливо підготуватися до пережиття Страсного тижня.

Організатори: Львівська Архиєпархія УГКЦ, ЛМГО «Українська молодь – Христові», Благодійна організація «Фундація Духовного Відродження»,  проект «Духовна велич Львова», Львівська міська рада та Об’єднання «Самопоміч».