У Львові поговорять про українську підліткову літературу

u_lvovi_pogovorat_pro_knugu_dla_pidlitkivУ четвер, 19 листопада, у Львові відбудеться зустріч-дискусія «Діалог з уже не-дітьми. Українська підліткова література сьогодні». Захід розпочнеться  о 18.30 год. у Книгарні «Є» (просп. Свободи, 7) в межах проекту «Література  у часи кризи. Quo vadis, українська книжка?», присвяченого питанням сучасного книжкового ринку.

Учасники заходу: Михайло Костюк, Катерина Міхаліцина, Тетяна Пилипець, Уляна  Баран. Модератор — Анастасія Левкова.

Під час заходу говоритимуть про те, якою сьогодні є література для підлітків та чи здатна вона задовольнити потреби юного покоління, чому сьогодні все більше книг пишуть для підлітків та які теми справді зачіпають та привертають їхню увагу, чи цікавою є сучасна українська підліткова книга і чим вона відрізняється від зразків західного книжкового простору тощо.

Довідка:

Книгарня «Є» підготувала серію круглих столів за участі експертів «Література у кризові часи. Quo vadis, українська книжко?». Проект присвячений актуальним питанням українського книжкового ринку «постмайданного» періоду. Літературні критики, видавці, письменники, журналісти, представники іноземних культурних інституцій ведуть розмови довкола питань про можливості для молодих письменників, поезію війни, розвиток підліткової літератури й літератури нон-фікшн, ринок перекладної літератури. Зустрічі відбуваються у книгарнях чотирьох міст: Києві, Львові, Тернополі та Дніпропетровську.

За матеріалами: starylev.com.ua