У Львові покажуть фільм про життя на Афоні “зсередини”

Зазвичай у монастирях Афону кіно не знімають, але творчій групі, яка працювала над цією стрічкою, вдалося проникнути у “закулісся монашого життя” у стародавньому монастирі Дохіар.   Оператор розділяв із монахами їхні будні: молитву, послух, щоб глибше зануритися у їхній ритм життя. Як добрий документаліст, він став “непомітним і звичним”, щоб показати через камеру життя, таким, яке воно є.

Побачити стрічку “Де ти, Адаме?” можна буде 20 квітня  о 18:00 у кінотеатрі «Планета кіно» (торгівельний центр Forum Lviv за адресою: вул. Під Дубом, 7Б).

Як розповів продюсер фільму, протодиякон Олександр Плиска. цей фільм не тільки про монахів, а про кожну людину:

“Кожна людина про щось мріє, про щось міркує, але все наше життя складається з буднів. Саме тому, у нашій стрічці показані ці будні. І з них складається життя кожної людини.Але через ці будні у цій стрічці, ми занурюємося у глибину людської душі, і людського життя. Тут присутні усі переживання, які є у кожної людини.  Головним героєм є ігумен монастиря Дохіар – старець Григорій з монастиря Дохіар, який вже відійшов. За життя, він зустрічав кожну людину з посмішкою, його відвертість, любов, посмішка з якою старець Григорій зустрічав кожну людину на своєму шляху, не залишала байдужим. Саме тому він є дуже близьким для багатьох паломників. У старця не було різниці хто перед ним стоїть, була людина, людська душа з якою йому потрібно було працювати.  У монахів кожен день – це перемога, кожен день – зусилля над собою. І у старця було Кредо, що монах кожен день має відчувати якусь недостачу, складність, кожен день перемагати себе”.

 

Світлини надано співрозмовником