У Львові попрощалися зі зв’язковою Романа Шухевича Дарією Гусяк

Сьогодні, 15 серпня 2022 року, Львів провів в останню дорогу Дарію Гусяк – останню зв’язкову Романа Шухевича, членкиню Організації українських націоналістів. Чин похорону очолив єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ, Преосвященний Владика Володимир у співслужінні із собором священників у Гарнізонному храмі свв. апостолів Петра і Павла. 

 “Ми зібралися біля домовини блаженної пам’яті Дарії Гусяк. Якщо ми подивимося на пам’ятник на цвинтарі чи навіть на табличку на хресті, там що є – дата народження, і потім дата відходу до вічності, чи, як ми кажемо, дата смерті. А між тим що стоїть, між тими двома датами? Якась маленька риска. Але уявімо собі: це є маленька риска, але в цій рисці є увічнене майже століття, століття життя цієї людини. Ті люди, які знали блаженної пам’яті Дарію, можуть набагато більше про неї сказати. Але в прокімені похорону ми також молимося: “Блаженна путь, куди прямуєш, душе моя”. Тобто вона нам сьогодні це говорить, що це є благословенна дорога. Її життєвий шлях свідчить, що вона є щаслива. Ми ще є в дорозі. Також постараймося прожити так, щоби в тій рисці між нашими двома датами було вміщено якнайбільше приємних моментів і щоб ми також були блаженні, тобто щасливі. Амінь” – зазначив Преосвященний Владика Володимир.

 Долучилися до прощання представники громадських організацій, пластуни, а також міська та обласна влада, зокрема міський голова Львова Андрій Садовий.

Останній спочинок Дарія Гусяк знайшла на Личаківському цвинтарі.

Перше фото ТРК Перший західний