У Львові презентували книгу історій дружин загиблих Героїв

8 жовтня 2019 року у Львові презентували книгу історій дружин загиблих Героїв, які віддали своє життя на Донбасі, –  «Соло надірваних струн» авторства Наталії Хаммоуда. Це перше видання з великої серії із 25 книг, де планують представити усі регіони держави.

В анотації до книги сказано, що до першого тому із циклу «Соло надірваних струн» увійшло тридцять новел про життя і кохання загиблих Героїв АТО зі Львова та Львівщини. Цей проект є літописним і має на меті донести правду сьогодення до сучасників, закарбувати у пам’яті українців згадку про воїнів, які були патріотами, захисниками і віддати своє життя за цілісність, суверенітет і волю України. За словами видавця, Костянтина Климчука, наступний том міститиме свідчення з Київщини.

“Львівщина дала Україні велику кількість Героїв. Окрім того, у Львові є чимало програм для підтримки військових, їхніх родин”, – наголосив Костянтин Климчук.

 

Кожна історія книги – це направду свідчення про жіноче щастя і біль. Авторки новел мали можливість розказати про своїх чоловіків, поділитися переживаннями, емоціями, болем і трепетом почуттів, які ніколи не минуть.

“Ця книга – геніальна. Її будуть читати друзі, діти, колеги. Наш обов’язок, обов’язок громади допомагати тим, хто у важкій ситуації, кому тяжко. Дякую за вашу мужність. Дякую за те, що переживши біль, випромінюєте добро”, – звернувся до співавторок книги міський голова Андрій Садовий.

Мер подарував видавцеві –  Костянтину Климчукові монету Короля Данила,  а керівникові ГО «Ветеранський рух» Олегові Лазару та дружині загиблого Героя Олені Пасевич – значок “Прапор України”. 

У свою чергу громадська організація «Ветеранський рух» нагородила відзнаками Галину Слічну, Ігоря Кобрина, Володимира Зуба, Наталю Кузяк, Олену Пасевич, Тараса Кльофу, Світлану Ткачук, Уляну Дорош, Уляну Кузик та Наталію Ліпську. 

Підготувала Юліана Лавриш

Світлини – Романа Балука та Олександра Мазуренка