У Львові презентуватимуть книгу про сімейні цінності

Love__038004_Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» запрошує на міжконфесійну конференцію, присвячену сімейним цінностям та викликам, з якими зустрічаються сім’ї.

Захід розпочнеться 22 травня о 15.00 год. в приміщенні головного корпусу Національного університету ім. Івана Франка (ІІІ-ій поверх, 301 аудиторія).

Під час конференції відбудеться презентація книги «Анатомія та психологія сімейного конфлікту» авторства протоієрея Михайла Сивака. Праця видана за сприянням Центру «Лібертас».

«Мета цієї книги – сприяти тому, щоб в у нашій країні зменшилася кількість розлучень. В Україні приблизно 60% шлюбів розпадаються, і це не може не хвилювати кожну людину, а Церкву особливо. Неблагополучна сім’я є джерелом багатьох проблем, як в особистому, так і у суспільному житті, причиною травм дитячої психіки. Якщо б після виходу цієї книги хоча б одна подружня пара відмовилася розлучатися – то ця книга виконає своє призначення. Розрахована праця на широку аудиторію читачів: і на одружених людей, і на тих, хто тільки готується до шлюбу –  щоб зрозуміти всю відповідальність цього кроку й вберегтися від помилок у родинному житті», – протоієрей Михайло Сивак.