У Львові презентують книгу про духовність Майдану

1529945_763769523661887_6809020516595701834_o-700x452В рамках Форуму видавців у Львові 11 вересня відбудеться презентація книги «Майдан і Церква. Хроніка подій та експертна оцінка». Про це повідомляє портал CREDO.

«Як Майдан був глибинно-цілісним у своїй багатопроявності, так і наша книга, вміщуючи найрізноманітніші точки зору та ілюстративні матеріали, зосереджується на безпосередньому висвітлені Революції Гідності у її духовно-релігійній іпостасі», — стверджують видавці.

Книга є наслідком моніторингу подій зими 2013-2014 рр. — Українського ЄвроМайдану чи Революції Гідності. Редакційний колектив — група вітчизняних академічних релігієзнавців з Інституту філософії імені Г.С.Сковороди НАН України (Людмила Филипович, Оксана Горкуша та Віта Титаренко) мала за мету відобразити цю подію як вона безпосередньо фіксувалась в інформаційному просторі та аналізі експертів в моменти її перебігу.

Значний обсяг поточних ілюстративних документів та експертних оцінок забезпечив багатогранність висвітлення. До збірки увійшли хронологія подій, офіційні документи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, окремих релігійних об’єднань, звернення та заклики релігійних лідерів до народу і до влади, неофіційні висловлювання та коментарі звичайних віруючих та пасторів, експертні оцінки політиків, державних діячів та релігієзнавців. Усе це допомогло розкрити суть духовного Майдану, зміст Революції Гідності, показати роль релігії і Церкви в становленні громадянського суспільства та сучасних соціально-політичних процесах.

У презентації візьмуть участь:

Людмила Филипович — головний редактор книги, зав. відділом Інституту філософії ім. Г.С.Сковороди НАН України

Ігор Степурін — видавець, директор видавництва «САММІТ-КНИГА»

Мирослав Маринович — віце-ректор Українського Католицького університету

Владика Димитрій (Рудюк) — митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП

Тарас Антошевський — директор Релігійно-інформаційної служби України

Андрій Юраш — експерт в сфері суспільно-релігійних відносин, доцент Львівського національного університету ім. Івана Франка

Михайло Черенков — віце-президент Асоціації «Духовне Відродження»

Тарас Гринчишин — фотохронікер