У Львові презентують особливу книгу роздумів монахині

Вже сьогодні у Центрі Шептицького у Львові відбудеться презентація книги сестри-редемптористки Антонії (Шелепило) «Плани на завтра. Окраєць Слова на кожен день».

Книга, що виходить друком у львівському видавництві «Свічадо» – результат напрацювань блогу с. Антонії, який вона веде на сторінках під назвою «Плани на завтра»у соцмережах «Фейсбук» та «Інстаграм». У формі роздумів, а часто й поезії, авторка щоденно публікує власні думки про завтрашній уривок із Євангелія чи читань Апостола. Проєкт «Плани на завтра» започатковано у 2017 році, а зараз вибрані з текстів виходять друком. «Ця книжка – це спроба жити Біблією, а не лише її читати. Спробуйте на власній шкірі цей метод. Маю надію, що вам сподобається», – зазначає сама авторка на фейсбук-сторінці проєкту.

Також читайте: С. Антонія (Шелепило): “Ми не самі у труднощах. Лише Бог і любов є вічними”

На презентації львів’янам пропонують дізнатися історію створення та видання книги накожному етапі – від вибору того чи того тексту до затвердження обкладинки, формату, процес друку. А ще – творчо провести час у мистецькій атмосфері, адже сестра Антонія не лише пише тексти, вона також – музикант і фотограф. 

Долучитись до події можна наживо – о 18:00 у великій залі Центру Шептицького (вул. Стрийська, 29А) – або ж онлайн на сторінці @sisters.mssr чи Антонії Зоряни  Шелепило.

До слова, «Плани на завтра. Окраєць Слова на кожен день» – це не перше видання с. Антонії. У 2019 році «Свічадо» видало її збірку поезії й прози «Enter». 

Також читайте: С. Антонія Шелепило: “Книга “Enter” – це роздуми, які народилися під час розмов із Богом”

 С. Антонія (Шелепило): “Я дуже сильно відчуваю, як близько Бог у ці дні. Обіймає, співчуває і ридає. Бо це його діти гинуть”