У Львові презентують проект “Вчитися із задоволенням!” для дітей-сиріт

завантаженняУ понеділок, 12 жовтня, з ініціативи “Центру Опіки Сиріт”, розпочинається проект “Вчитися із задоволенням!” від психологів “Агенства винахідливих”. Проект здійснюється за підтримки Львівської міської ради. Початок зустрічі о 19.00 год. у Великій сесійній залі ЛМР.

Програма, насамперед, спрямована для підвищення якості самостійного навчання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування львівського міського інтернату №2, зокрема 5-го та 6-го класів.

Головна мета проекту – це допомогти учням вчитися самостійно, виробляючи працьовитість та відчуття власної компетентності, а ще перебирати на себе відповідальність за навчання.

Окрім цього, учнів навчать додаткових методів запам’ятовування, звернуть увагу на вивчення матеріалу шкільної програми та, звісно ж, забезпечать додаткову підтримку дорослих під час виконання домашніх завдань шляхом залучення волонтерів.

Самі ж організатори очікують від проекту позитивних змін,  а саме на підвищення успішності учнів, набуття нових стратегій і навичок самостійного навчання та будування нових, якісно тісніших стосунків дітей і дорослих.