У Львові проходить традиційна загальноміська молитовна Хресна хода

khn7447-ee260bf7e4132a2f7c2ac13ed8d69ab8Львів єднається у молитві. Сьогодні, у Хрестопоклінну неділю, вулицями Львова проходить молитовна Хресна хода, яку традиційно організовує Львівська архиєпархія УГКЦ за підтримки Львівської міської ради. Очолив Хресну ходу Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ. Міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною також взяв участь у спільній молитві.

“Традиційно в Хрестопоклінну неділю ми збираємося, щоби разом засвідчити свою віру Господу, засвідчити своє велике прагнення успадкувати Царство Боже.

Сьогодні з великої ласки і Божої благодаті ми будемо мандрувати за нашим хрестом, бо саме сьогодні ми будемо розважати над найболючішими і найактуальнішими проблемами сьогодення. І будемо просити Господа Бога, щоби вислухав нашу молитву і прийняв нашу жертву. Сьогодні ми будемо молитися з Українським католицьким університетом, який зумів підготувати для нас чудові тексти молитов, які доторкнуться кожного з нас. Сьогодні це хресне знамено буде нести надія кожного з нас – наша студентська молодь”, – сказав перед початком Хресної дороги отець Павло Дроздяк, капелан Львівської міської ради.

Хресна хода розпочалась біля храму Cвятого архистратига Михаїла, а завершиться на площі перед Архикатедральним собором Святого Юра.

Маршрут Хресної ходи: вул. Винниченка, 22 – вул. Підвальна – пл. Митна – пл. Соборна – пл. Галицька – пл. А. Міцкевича – просп. Свободи (проти руху) – вул. Академіка В. Гнатюка – пл. Генерала Г. Григоренка – вул. Листопадового Чину – пл. Святого Юра.

У спільній молитві беруть участь: духовенство Львівської архиєпархії, монашество, студенти різних вищих навчальних закладів міста Львова, представники влади міста і області, ректори львівських вищих навчальних закладів.

«Хресна хода – це можливість задуматись, коли йдеш, над муками, які переживав Ісус Христос. Насправді це дуже маленька частина від тих мук, які він пережив за нас з вами, щоб ми сьогодні жили», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

За маршрутом Хресної дороги ситуативно перекривають рух транспорту.

Джерело: сайт ЛМР

Фото: Олег Кохан