У Львові священик, рабин та психотерапевт дискутуватимуть про суспільні виклики і сучасну сім’ю

idei_semejnyh_tradicij_dom_i_semja_У неділю, 22 листопада, у Львівській національній галереї мистецтв ім. Бориса Возницького (вул. Стефаника, 3) відбудеться завершальна подія у межах лекційної програми «Ктубот. Єврейські сімейні традиції і традиційні сім’ї» — публічна дискусія на тему «Разом і до кінця? Виклики модерності перед сучасною сім’єю». Початок о 16.00 год. Вхід – вільний.

Участь в дискусії візьмуть рабин Мойше Лейб Колесник, отець Тихон (Сергій) Кульбака та психотерапевт Богдан Яскевич. Вони спробують окреслити головні виклики, перед якими постає сім’я сучасна, розібратися чи справді у «плинні часи» сім’я зі стабільного інституту перетворюється на тимчасовий збіг обставин та яке майбутнє має традиційна сім’я?

Впродовж п’яти тижнів у Львівській національній галереї мистецтв  триває виставка «Єврейські Шлюбні Контракти» та відбуваються лекції, головним фокусом яких стали шлюб і сім’я. Ці теми розглядалися з дуже різних перспектив – української традиції, єврейської традиції, з погляду романтичної любові і бізнесових стратегій, висвітлювалися різні часові періоди та обставини, які впливають на сім’ю.

Нагадаємо, лекційну програму організували Центр міської історії та Львівська національна галерея мистецтв ім. Бориса Возницького на підтримку нещодавно відкритої виставки «Єврейські шлюбні контракти». Детально із програмою лекцій «Ктубот. Єврейські сімейні традиції і традиційні сім’ї» знайомтеся тут.

Додамо, виставка «Єврейські шлюбні контракти» триватиме до 29 листопада. Під час експозиції діє одразу дві програми – лекції та дискусії для дорослих, а також освітня програма для дітей. Участь в обох програмах – безкоштовна. Кураторка виставки – Віта Сусак. Дизайнер – Володимир Костирко. Координаторка лекційної програми – Ірина Мацевко. Координаторка освітньої програми для дітей — Христина Бойко.