У Львові розпочалася підготовка Міжнародного фестивалю надії

Bryfing-HammViktor18 жовтня в конференц-залі «Арени Львів» відбулась перша настановча молитовна зустріч для служителів церков Євангельських християн баптистів західного регіону України. Під час зустрічі офіційно розпочалася підготовка Міжнародного фестивалю надії у Львові, який відбудеться 20 червня наступного року. Також учасники провели спільну братерську молитву та прославили Господнє ім’я з колективами «Унісон» та «Мінора».

Брифінг відвідали близько 400 служителів – пасторів, пресвітерів та інших церковних лідерів. На зустрічі були присутні голови євангельських християнських конфесій України, єпископи: Валерій Антонюк, Михайло Паночко, Василь Райчинець, Сергій Шаптала, та віце-президент Євангелистської асоціації Біллі Грема, Віктор Гамм. Повідомляє ЛООЦЄХБ

«Завдання брифингу було простим: по-перше – надихнути. Зараз багато християн в Україні зосередженні на тому негативі, який відбувається на сході країни. Христос казав: «Підведіть очі до неба», а ми, люди, любимо постійно дивитися під ноги. По-друге – надати служителям максимальну інформацію про майбутню подію. І третій момент – мотивація служителів передавати інформацію про Фестиваль надії в свої помісні церкви…” – зазначив Віктор Гамм.