У Львові розпочався III Міжнародний Конгрес Руху “Europa Christi”

18 листопада у Львівській Митрополичій Курії розпочався III Міжнародний Конгрес Руху «Еuropa Christi» Європа двох легенів – Європа Євангелії, Істини та Миру.
Про це повідомляє Львівська Архідієцезія.

«Вплив християнства на стабільність народів Європи» – тема львівська сесія, що проходить під патронатом Його Ексцеленції Архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського РКЦ в Україні.

Організатори форуму: Львівська Архідієцезія РКЦ в Україні, Конференції Жіночих та Чоловічих Згромаджень Католицької Церкви в Україні латинського і візантійського обрядів, Фундація «Myśląc Ojczyzna», Кафедра Церковного, Публічного і Конституційного Права Люблінського Католицького Університету Йоана Павла ІІ, Теологічний Інститут ім.. св. Йосифа Більчевського у Львові, Орден Братів Менших Конвентуальних в Україні, Кафедра Новітньої Історії України Львівського Національного Університету ім. Івана Франка.
 
Конференція розпочалася Святою Месою в каплиці, яку очолив Апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, котрий виголосив проповідь. Спіслужили Архієпископ Томаш Пета з Казахстану і Єпископ-сеньйор Марян Бучек.

У відкритті конференції взяли і участь звернулися зі словом до присутніх Архієпископ Мечислав Мокшицький, Заступник Голови Конференції Чоловічих Згромаджень латинського обряду о. м-р ліц. Даниїл Ботвіна, OFM, Головуюча Конференції Жіночих Згромаджень латинського обряду сестра д-р Олена Бись, CSA і модератор Руху «Еuropa Christi» «Еuropa Christi» о. інулат д-р Іренеуш Скубісь з Польщі.

 
На першій сесії під головуванням «Еuropa Christi» о. інфулата д-р Іренеуша Скубіся заслухано виступи Апостольського Нунція в Україні Архієпископа Клаудіо Ґуджеротті, Архієпископа Томаша Пети з Казахстану та Єпископа-помічника Львівського Едуарда Кави.

19 листопада у Митрополичій Курії відбуваються ІІ і ІІІ сесії.

Костянтин Чавага

 Джерело: http://www.rkc.lviv.ua/