У Львові розпочався молодіжний християнський фестиваль “Вітер На-Дії”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні 15 вересня 2019 року, з Архиєрейської Божественної Літургії у храмі св. Софії Премудрості Божої розпочався християнський молодіжний фестиваль “Вітер На-Дії”. 

“Дорогі сестри і брати, Ви є нашим вітром надії, коли натхненні Святим Духом. Ви прийшли сюди з доброю волею, з бажанням, з відкритим серцем, наповніть його цим Вітром Святого Духа. Духа, який посилає нам Отець через Сина, духа, який дає нам цю Любов. Духа, який концепт Любові перетворює у дбання про інших, а це дбання про інших стає добром іншого, яке лежить мені на серці, завжди. Ви у Бозі потужні. Ви у Бозі можете міняти цілий світ, можете плисти проти течії, Ви у цій любові можете бути вільні. Від алкоголю, наркотиків, спокус цього світу.Від тих поверхових речей, які нам продають. Від цінностей, які хочуть заступити надприродні цінності. Ви можете бути вільні користувачі мереж,вільні від порнографії, яка поширюється. Ви можете бути здорові. У душі і тілі. З пульсуючим серцем, яке таке велике, що добро багатьох отам спокійно лежить, і воно росте,і живе і поширюється. І Ви стаєте апостолками і апостолами!”, – підкреслив Митрополит Філадельфійський УГКЦ у США , Президент УКУ, Високопреосвященний владика Борис.

Спільно на Літургії молився також єпископ-помічник Харківсько-Запорізької Дієцезії РКЦ Ян (Собіло). 

 

Цьогоріч “Вітер На-Дії” відбувається під гаслом: “Фестиваль, який єднає”. Головна мета – зібрати молодь з усієї України, довкола цінностей. Це фестиваль, який є впершу чергу платформою для зустрічі.  Коли люди зустрічаються між собою, з відомими знаними людьми, зі своїми новими друзями і думаю, що зустрічаються з Богом, я принаймні маю таку надію. Хоча фестиваль у першу чергу для християнської молоді, але він є абсолютно відкритий.Ми раді бачити тут представників усіх конфесій, і вони тут є. Ми раді бачити людей з різними поглядами, але важливо,що ми тут єднаємося”,  -розповів ініціатор фестивалю “ВІтер На-Дії”, голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк.

 

Цьогоріч на фестивалі буде понад 60 подій, близько 100 спікерів, і масштабний концерт сучасної української музики. І це все за один день.

Від ранку до “Вітру На-Дії”долучився і міський голова Львова Андрій Садовий:

“Якщо Ви поглянете на цю локацію (Центр Шептицького, ред.),то зрозумієте, що у кожної молодої людини, яка сюди приходить з’являється 2 бажання. Перше бажання, – це вчитися.  Бажано в Українському католицькому університеті. І вона отримує велике духовне наповнення, коли заходить у цей храм св. Софії Премудрості Божої і тут молиться.Тут є гармонія: є наука, є віра і атмосфера. Тому львів’ян буде ставати все більше. Тому що багато людей з України мають бажання приїздити сюди і лишатися тут. І я з цього дуже тішуся”, – наголосив міський голова Львова.

ДЕТАЛЬНО ОЗНАЙОМИТИСЯ З ПРОГРАМОЮ ФЕСТИВАЛЮ “ВІТЕР НА-ДІЇ” можна тут