У Львові спільною молитвою вшанували пам’ять ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС

Сьогодні у 35-ті роковини катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції у Львові, біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» (вул. Морозна, 31а) священнослужителі усіх християнських конфесій міста Львова звершили Панахиду. Також відбулося громадське віче.

У коментарі журналістам, один із ліквідаторів аварії на ЧАЕС поділився, що навіть тоді, ліквідовуючи наслідки катастрофи, вони знали на що ідуть і попри це ризикували своїм життям, щоб у нашому сьогоденні чувся дитячий сміх, щоб українці мали шанс на майбутнє, попри радіаційну трагедію.

“Ми військові, знали, що таке атомний вибух, атомна бомба, а які наслідки ми до кінця не усвідомлювали. У нас у принципі і доброго захисту не було, не було дозиметрів, які б адекватно показували ту радіацію, яку ми набрали. Для мене сьогоднішній день – це великий день. Я радію, що ще живий, що залишилися деякі мої друзі у живих, хоча більшість загинули”.

Додамо, що до вшанування Героїв-ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС долучилися і заступник міського голови Львова  з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.