У Львові стартувала VI Міжнародна виставка «Вища освіта — 2018»

DSC_0742Сьогодні, 23 березня, у Львівському палаці мистецтв стартувала  VI Міжнародна виставка  «Вища освіта — 2018».  Це унікальна спеціалізована виставка українських та закордонних вищих навчальних закладів на теренах Західної України.

Під час урочистого відкриття з привітальним словом звернулася керівник Виставки Марія Кандиба, яка наголосила, що цей захід є чудовою платформою між українськими та європейськими партнерами. Також з привітальним словом звернувся віце-президент Львівської торгово-промислової палати Володимир Коруд та головний спеціаліст сектору розвитку освіти Управління освіти Департаменту гуманітарної політики ЛМР Ольга Браницька. Пані Ольга зокрема звернула увагу на правильність використання здобутих знань: «Світ належить тим, хто не просто здобуває знання, а вміє їх трансформувати».

Цьогоріч вперше партнером Виставки виступив Львівський міський центр зайнятості. Директор Центру, Олег Рісний, радо привітав учасників. Завершальне привітальне слово сказала керівник міжнародних зв’язків Агентства розвитку Вроцлавської агломерації Мирослава Лебідь, наголосивши, що  тільки живе спілкування допоможе зробити правильний вибір майбутньої професії

Після привітального слова відбулося вручення особливих відзнак та подяк учасникам Виставки. Зразковий ансамбль народного танцю «Веселкові коралі» Львівської ЗОШ №82 підготував для відкриття два танцювальних номери.

Нагадаємо, що цьогоріч участь у Виставці беруть близько 50-ти вишів різнопрофільних спеціальностей з України та з-за кордону. Виставка призначена для учнів-старшокласників, батьків, абітурієнтів, студентів та всіх, хто хоче вчитись та розвиватись, і триватиме до суботи, 24 березня.

 Нагадуємо, що Виставку організовує Міжнародний освітній центр за підтримки Львівської Торгово-Промислової Палати, Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та Львiвського мiського центру зайнятостi.