У Львові стартувала зустріч Тезе за участі молоді з різних куточків України. ПРОГРАМА

Цими днями, у  Львові стартувала локальна зустріч Тезе, яку проводять на зразок Європейського молодіжного зібрання  у Турині до якого внаслідок карантинних обмежень, долучитися можна лише онлайн. У Львові ж ця молитовна подія відбувається вживу. Однак, учасники дотримуються всіх карантинних обмежень і дистанції. Упродовж кількох днів до Нового року і 1 січня молодь збиратиметься на спільну молитву, воркшопи, фестиваль народів  у православних, греко-католицьких та римо-католицьких храмах. Ця подія відбувається у співпраці парафії св. Йоана Павла ІІ, Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ та Львівської єпархії УПЦ.

 Про це розповів настоятель парафії св. Папи Йоана Павла ІІ отець Григорій Драус. І закцентував, що брати Тезе були дуже раді тому, що зустріч Тезе прагнуть провести у Львові.

“Оскільки Європейська молодіжна зустріч Тезе не змогла відбутися у повному вимірі у Турині, ми вирішили це зробити, на місці, у Львові. Ми не змогли поїхати у Турин на Тезе, тому Тезе “приїхало” до нас. Брати Тезе були дуже втішені, що така зустріч у Львові буде. Вони вислали нам матеріали, зокрема роздуми брата Алоїза, настоятеля спільноти Тезе, які ми зачитуємо. І йдемо за цією програмою. Бо не є настільки важливе місце, але передусім зустріч з Господом і з ближніми. Добре, що тут приїхали люди з різних куточків України: з Вінниці, Білої Церкви, з Одеси, а також з Польщі, Жешува. Тому наша зустріч фактично є міжнародною. Ласкаво запрошуємо долучатися до подальших заходів вони є відкритими. Дуже радіємо, що до ініціативи долучилися також Молодіжна Комісія Львівської Архиєпархії УГКЦ та Львівська єпархія Української Православної Церкви.  Зокрема ігумен Ново-Афонського монастиря у Львові. Він долучиться до зустрічі на тему молитви. Думаю, то буде перлина усіх воркшопів. У Бенедиктинському монастирі буде воркшоп на тему пошуків Бога у молитві у східній та західній традиції. Розповідатимуть бенедиктинці та ігумен Ново-Афонського монастиря. Це буде добрий час 31 грудня о 16-тій годині. Також будемо мати від 20ї години у храмі Івана Павла II  “Фестиваль народів”,і молитву. Буде навіть довше, аніж на зустрічах Тезе”.