У Львові стартував III Всеукраїнський Форум молодіжних лідерів та душпастирів УГКЦ та РКЦ

 18-19 жовтня у Львові духовенство і молодь УГКЦ та РКЦ в Україні зібралися у Патріаршому домі на ІІ Всеукраїнському форумі молодіжних лідерів та душпастирів.  Серед ключових тем: криза лідерства у ХХІ столітті. 

 Молоді лідери на форумі отримали змогу обміну думок, а також налагодження співпраці між душпастирями молоді з Греко-Католицької та Римо-Католицької Церков.  Окрім того, присутні можуть поділитися одне з одним досвідом євангелізації, а також поспілкуватися про перезавантаження молодіжного душпастирства у Церкві.

У перший день Форуму відбулася презентація післясинодального повчання «Cristus vivit» та панельна дискусія «Соціально-психологічний образ молодої людини в Україні», а ввечері учасників запрошують на Святу Месу з єпископом-помічником Львівської Архідієцезії РКЦ владикою Едвардом Кавою.

А на другий день заходу учасники зможуть зранку взяти участь в Архиєрейській Божественній Літургії з Архиєпископом і Митрополитом Львівським УГКЦ владикою Ігорем Возьняком, потім відбудеться панельна дискусія «Як євангелізувати молодь в медійному просторі? Чи достатньо цього?» та ярмарка організацій.