У Львові стартував молодіжний християнський фестиваль “Вітер На-Дії” (Фото)

Сьогодні, 12  вересня 2021 року, молодь відвідала фестиваль “Вітер На-Дії” у режимі офлайн. 

Захід розпочали з Архиєрейської Божественної Літургії у храмі св. Софії Премудрості Божої, яку очолив Преосвященний Владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ. Владика підкреслив значення молодіжного заходу: “Ми прибули на фестиваль з різними відчуттями та питаннями, а більшість з нас стоїть на шляху пошуку свого покликання. Не біймося ставити питання Богові, і також отримати на нього відповідь. Божі заповіді є фундаментом для християнського життя. Важливо рухатися вперед до своєї цілі, адже кожна людина має своє покликання. Але через матеріальні спокуси людина ризикує втратити радість, а особливо зійти зі шляху до Царства Небесного. Храм – це школа, яка дивиться на велику перспективу і провадить до вічної радості. У цій школі завжди присутній великий і добрий вчитель. Тому вчімося робити правильні інвестиції у власне життя”. 

Спільно на Літургії молився також отець Жоао Шагас  з Риму, відповідальний за душпастирство молоді у Католицькій Церкві. 

Цьогоріч гасло фестивалю – “Дзвін до змін”. Як зізнається отець Ростислав Пендюк, голова Патріаршої комісії у справах молоді, цими словами закликають людей не зупинятися перед викликами пандемії коронавірусної хвороби. “Цим гаслом ми  засвідчуємо, що пандемія не є проблемою. Це нагода до змін, зокрема пристосування до нової реальності. Адже будь-які труднощі є нагодою, щоб знайти себе”,  – ділиться отець Ростислав Пендюк, голова Патріаршої комісії у справах молоді.

До фестивалю також долучився міський голова Львова Андрій Садовий, який виступив спікером на одному з дискусійних майданчиків, і закликав до підтримки українських брендів. 

Цьогоріч на фестивалі буде понад 40 дискусійних майданчиків, близько 120 спікерів. Для учасників також підготували денну та вечірню сцени для музичних виступів. Увечері, після завершення свята, на учасників очікують музичний виступ від гуртів «ДикоBrass» і «ФІОЛЕТ». Хедлайнери концерту  – електро-фольк гурт “Go_A”  – представники України на  пісенному конкурсі “Євробачення-2021”

Трансляцію  виступу музичних гуртів можна переглянути на ютуб-каналі “Живого Телебачення”. Детально ознайомитися з програмою фестивалю можна за посиланням тут 

Підготувала Наталя Стареправо