У Львові триває проект “Зустріч з Церквою”

26178650_1651533348223231_1701859097_o-400x268На парафії Христового Воскресіння у місті Львові (вул. Городоцька, 319А) у вівторок, 26 грудня 2017 року, відбулася вже друга «Зустріч з Церквою» – проект, започаткований на парафії з доброї руки адміністратора отця Сергія Швагли, збирає у стінах Храму вчителів усіх шкіл, які функціонують на території парафії (а це ЗОШ 15, 60, 68 та парафіяльний «Центр родини»).

Як зазначив сотрудник Храму о. Андрій Березівський: «Дуже тішить те, що як на попередній, так і на сьогоднішній зустрічі, були присутні директори усіх цих освітніх закладів: пані Віра Юринець, пані Людмила Рачковська і пан Павло Гнус. Та й загалом, кількість всіх учасників збільшилась і це приємно».

Зустріч розпочалася спільним Молебнем до Пресвятої Богородиці. Відтак зібрані мали нагоду почути своєрідний практичний тренінг від отця Петра Майби СДБ, заступника голови Патріаршої комісії у справах освіти і виховання УГКЦ, керівника напрямку католицького шкільництва. Отець Петро присвятив свій виступ темі «Основні засади духовності педагога», наголошуючи, що вчитель покликаний бути педагогом життя для своїх вихованців, а не тільки тим, який дає їм ті чи інші фахові знання свого предмету.

Другим етапом зустрічі було духовне слово о. Андрія Березівського до шанованої аудиторії про Різдво Христове. Отець глибоко і доступно спробував пояснити зібраній педагогічній аудиторії, що означає для нас, людей XXI століття, Різдво Ісуса Христа, як воно торкається кожного з нас, і яка є наша участь в ньому. «Важливо, щоб я пустив Пресвяту Родину у своє життя, дозволив увійти їм у моє життя, у моє серце. Адже так часто сьогодні людина своє життя резервує лише для себе, а Богові уділяє хіба стайню» – наголосив проповідник.

Закінчилася «Зустріч з Церквою» спільним фуршетом в Трапезній Храму.

Джерело:  Католицький Оглядач