У Львові Центр «Емаус» презентуватиме книгу-свідчення мами дівчинки з множинною неповносправністю

tumblr_n7fk9mzbIh1rlnowdo1_500У четвер, 27 квітня Центр «Емаус» презентуватиме книгу «Філіппіна. Сила Тендітного життя». У ній Софі Шевіяр-Лютц, мама дівчинки з множинною неповносправністю, детально описує життя своєї сім’ї, а також осмислює складні філософські, етичні та соціальні питання пов’язані зі слабкістю. Це материнське свідчення покликане допомогти читачам краще зрозуміти страждання людей з неповносправністю та осмислити їхнє місце у сім’ї, суспільстві та церкві.

У Філіппіни, доньки подружжя Софі та Дам’єна Лютц, лікарі ще до народження виявили важке, несумісне з життям пошкодження мозку. Всупереч прогнозу Фі­ліппіна вижила, але залежить від інших, як три- чи шестимісячне немовля. Спілкування з нею обмежене лише до натяку на усмішку, та й то в найщасливіші моменти.

«Софі Лютц пише просто і ясно, і ми немовби занурюємося у її повсякденне життя, в якому є чоловік, є Філіппіна, яка вимагає цілковитої посвяти, а водночас пробуджує любов, і є ще двоє хлопчиків, яким також потрібна материнська увага, – пише у передмові до книги Жан Ваньє, засновник міжнародних спільнот «Лярш» та «Віра і Світло» для осіб з розумовою неповносправністю. – Це серйозна і дуже конкретна розповідь, у якій авторка відкриває своє серце, ділиться своїми думками і вірою. Цю книжку варто уважно прочитати всім, хто працює над чеснотою людяності та прагне будувати  справедливіше і гуманніше суспільство».

Учасники презентації:

Володимир Турчиновський – доктор філософії, директор Міжнародного інституту етики та проблем сучасності УКУ;
отець Ігор Бойко – доктор морального богослов’я, керівник Школи біоетики УКУ;
Тетяна Міщук – дитячий лікар-невролог, керівник відділення Раннього втручання у навчально-реабілітаційному центрі “Джерело”;
Людмила Аннич – мама дівчини з ДЦП, координатор програми “Батьки для батьків”, яка підтримує сім’ї, де є діти з особливими потребами;
Наталя Радиш – мама двох дітей зі СМА (спінальною м’язовою атрофією).

Адреса: вул. Козельницька 2а, аудиторія 016 (лекторій)
Час: 27 квітня, 18:30 год.

Джерело: сайт УКУ