У Львові у День захисту дітей піднесли екуменічну молитву за всіх дітей, які постраждали через війну

Сьогодні, 1 червня 2022 року у День захисту дітей у Львові звершили екуменічну молитву за всіх дітей, які постраждали через війну. Моління відбулося у Домі милосердя святого Миколая, який діє при Центрі Опіки Сиріт ЛА УГКЦ (вул. Короленка, 7).

До заходу долучилися представники духовенства усіх християнських конфесій міста. Чисельно взяли участь у молитві діти різного віку, батьки-опікуни з дитячих будинків сімейного типу, вчителі.

О. Роман Прокопець підкреслив, що молитва за дітей має особливу цінність.

” Підносимо наші молитви, щоби кожна з тих дітей насправді не відчувала самотності у цьому світі, але знала, що є той, хто її супроводжує, підтримує цією молитвою. Не раз ми мали свідчення того, що молитва за дитину-сироту була вирішальною. Діти розповідали, що вони відчували, що за них моляться. Другий момент, що формат екуменічної молитви є дуже корисний, бо ми показуємо єдність у тому, що життя дитини є на першому місці. Сьогодні коли людське життя часто нівелюється, зневажається, то ми спільною молитвою свідчимо що ми є за те, щоб кожна людська особа, незалежно від її віку, мала гідні умови для життя та існування”.

 Долучився до молитви також керівник департаменту “Адміністрація міського голови” Євген Бойко.