У Львові дискутуватимуть про те, як психіка залежить від довкілля

Як наша психіка залежить від довкілля – розмова про екологічну свідомість

Під час 13-го Екуменічного соціального тижня, 8 жовтня, відбудеться круглий стіл «Екологічна свідомість – як основний інструмент покращення стану довкілля та здоров’я суспільства». Початок об 11:00 год. Подія відбудеться онлайн у Zoom, також пряма трансляція буде доступна у Facebook та YouTube.

Ініціатори проведення заходу: Інститут екуменічних студій Українського католицького університету, Громадська Ініціатива «Чисте місто», Міжнародна Благодійна Організація «Екологія. Право. Людина» та кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи Географічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка.

Спікери: 

 

  • Наталія Куць, аналітикиня МБО «Екологія. Право. Людина»
  • о. Ростислав Пендюк, голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ 
  • Ірина Койнова, кандидатка географічних наук, доцентка
  • о. Сергій Кирилюк, доцент кафедри психіатрії і психотерапії ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького, медичний капелан ПЦУ, керівник Консультативного Центру кризових станів при Львівсько-Сокальській єпархії ПЦУ
  • д-р Зіновій Свереда, експерт Української кооперативної федерації;

Модеруватиме розмову о. д-р Олег Кіндій, директор ГО «Центр екобогослов’я та сталого розвитку». 

Доповідачі розкажуть, що таке екологічна свідомість і що на неї впливає. Також почуємо, якою є можлива роль молоді і Церкви у збереженні природи, як Божого дару та в чому необхідність безперервної екологічної  освіти для формування екокультури населення. А ще – чому нам «забували» казати, що «здоровий дух в здоровому тілі є вельми велика рідкість».

 

Всі охочі матимуть нагоду долучитися до обговорення та поставити запитання спікерам. Участь у заходах форуму – безкоштовна

Щоб отримати лінк та приєднатись до події, необхідно зареєструватись до 12:00 год., 6 жовтня 2020 року, за цим лінком: https://bit.ly/30caLoL

Детальніше на Facebook-сторінці події 

З програмою Форуму можна ознайомитися на нашій Facebook-сторінці.

Нагадаємо, що Форум «13-ий Екуменічний соціальний тиждень» організовано у партнерстві із Фондом Конрада Аденауера в Україні та за сприяння Львівської міської ради.

Довідка:

Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) – Всеукраїнський суспільний форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, Церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній доктрині Церкви, стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.  

Пресцентр 13-го Екуменічного соціального тижня