У Львові відбудеться Екуменічний соціальний тиждень. ПРОГРАМА

У Львові з 7 до 10 жовтня триватиме 13 Екуменічний соціальний тиждень, який ініціює та організовує Інститут екуменічних студій Українського католицького університету за підтримки партнерів. Це Форум, який щороку пропонує платформу для діалогу представників різних сфер і конфесій. Цьогорічна тема — «Почути крик землі: інтегральна екологія в дії». Усі заходи відбуватимуться онлайн.

Розпочнеться Форум молитвою за збереження творіння. А опісля, впродовж чотирьох днів, триватимуть відкриті дискусії, семінари та круглі столи про «зелену» урбаністику, біорізноманіття, клімат, ековідповідальний бізнес, роль Церкви і громади в збереженні довкілля, екожурналістику та екосоціальну роботу для духовенства. Також відбудуться екологічні поетичні читання і презентація книги для дітей на тему екології.

Організатори особливо запрошують журналістів до участі у круглому столі (онлайн) «Роль журналістських розслідувань у вирішенні екологічних проблем: ключ до співпраці активістів та журналістів».

Реєстрація триває до 5 жовтня. Реєстрація <%%___YSBocmVmPSJodHRwczovL2RvY3MuZ29vZ2xlLmNvbS9mb3Jtcy9kL2UvMUZBSXBRTFNlWHR4eXB3UUlmQW0za2IxTHJLN2k5RXFNZTFKOURmZWlfUUFsbXcxbC1QdDBNNXcvdmlld2Zvcm0/ZmJjbGlkPUl3QVIyQk5CdkJvM2ppOElxbGRra2owR0hzRVFpX2JLLWhRdWg1ODNBYlg1Zk9MbWtnMThfeEF2TWtTQUEi=>тут

Детальніша інформація:

https://www.facebook.com/events/721580822012038/?active_tab=discussion

http://esweek.org.ua/ua/

Участь у всіх заходах Форуму безкоштовна.

Довідка

Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) — Всеукраїнський суспільний форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, Церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній доктрині Церкви, стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.

Джерело: https://city-adm.lviv.ua/